BŘEZEN - MĚSÍC ČTENÁŘŮ 2014

BMC 2014Výběr z nabídky akcí k BMČ z některých větších knihoven našeho obsluhovaného regionu. Uveřejňujeme i odkazy na weby jednotlivých knihoven, kde se můžete seznámit s programem na celý měsíc.

 

 

BŘEZNICE

Březen - měsíc čtenářů - registrace nových čtenářů na celý rok zdarma

http://www.breznice.cz/kultura/mestska-knihovna/akce-knihovny-/

HOŘOVICE

V rámci akce Březen – měsíc čtenářů zahájí knihovna zkušební provoz každou poslední sobotu v měsíci. Poprvé bude otevřeno 29. března od 8:00 do 11:00.

http://www.mkc-horovice.cz/mkc-knihovna.html

Hra pro všechny holky a kluky, kteří rádi čtou. Projekt Lovci perel.

http://www.mkc-horovice.cz/knihovna/kdfabian.html

JÍLOVÉ U PRAHY

13. března 2013 v 16. hod. - Vyzdob si svoji knihovnu - TVOŘENÍČKO - pro předškoláky a prvňáčky

http://www.jilove.cz/knihovna/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=45&Itemid=63

MILÍN

DOTAZNÍK - o spokojenosti s naší knihovnou - jen 23 jednoduchých otázek...

http://www.knihovnamilin.cz/

ROŽMITÁL pod TŘEMŠÍNEM

Týden čtení aneb čtení sluší každému
3. – 9. 3. Společné čtení oblíbených knih po celý týden. Číst budeme v oddělení pro děti každé odpoledne. V pondělí 3.3. se uskuteční v knihovně vyhlášení Top 10 nejčtenějších knih. Po celý měsíc budeme slavit 100. výročí narození Bohumila Hrabala (život a dílo, ukázky z jeho tvorby).

Čtenářská anketa
na téma služeb rožmitálské knihovny. Anketa je na webových stránkách knihovny www.tremsinsko.cz, prosíme Vás o její vyplnění. Cílem ankety je zjištění potřeb návštěvníků, zkvalitnění služeb, případně nabídka nových služeb.

http://icentrum.tremsinsko.cz/knihovna/program-akci/

SEDLČANY

Čtenář roku 2014 Městské knihovny Sedlčany. I v tomto roce pokračuje naše dobrodružná cesta za nejlepšími čtenáři (nejen Hrabalovými). Čtenářkou roku 2012 a první nositelkou tohoto titulu se stala paní Milada Bosáková, která naši knihovnu navštěvuje již od roku 1945 (v roce 2012 jsme hledali čtenáře, který knihovnu navštěvuje nejdéle). Čtenářem roku 2013 se stal Aleš Kristen (nejlepší dětský čtenář). A v letošním roce hledáme nejlepší čtenářskou rodinu. A kdo to bude? To se všichni dozvíme v pátek 14. 3. v 15 hod. v programu Hrabalovské pábení a vyhlášení čtenářské rodiny roku.

Barvy jara v keramice a klubíčkách

- prodejní výstava tří kamarádek (Bára Vávrová – keramika, Lea Komárková – keramické šperky, Ivana Hošková – háčkované doplňky). Výstavu si můžete prohlížet v provozní době knihovny od 7. března do 2. dubna.

http://www.knihovna-se.cz/